istanbul-pilav-logo

KONSEPT

ÜCRETSİZ SATIŞ NOKTALARI

"İstanbul Pilav Satış Noktaları" Konsepti BAYİLİK ÜCRETİ YOK - KURULUM ÜCRETİ YOK

1.000 $ Teminat

Bu konsept ile; mevcut işyerinize en az 3 en fazla 6 çeşit pilav satışı yapabileceğiniz 6 gözlü ısıtıcılı benmariyi kuruyoruz. Bayilik bedeli, kurulum bedeli, benmari bedeli ödemez sadece 1.000 $ teminat bedeli ödersiniz. Bu bedeli sözleşme sonunda iade alırsınız.

Tek yapmanız gereken günlük minimum alım kotasını doldurmak. Siparişiniz, günlük olarak ısıtıcılı thermoboxlar ile taze ve sıcak teslim edilir. Ürünleri firmamızdan aldığınız için, işyerinize ayrıca üretim yada imalat izni almanız gerekmez.

Özellikle; Çiğ Köfteciler, benzin istasyonları, büfeler, marketler ve benzeri işyerleri için son derece pratiktir. Sadece 1.5 metrelik bir alan işgal eder. Dilerseniz İstanbul Pilav logolu kase, bardak, tuz, karabiber, ıslak mendil, çatal, kaşık, paket poşetleri gibi sarf malzemelerinide firmamızdan temin edebilir, zamanınızı satışa odaklayarak hemen kazanmaya başlayabilirsiniz.

Günlük en düşük alım kotası 20kg.'dır. ( bu bedel iş yerinizin merkezimize olan uzaklığına göre değişiklik gösterebilir )

 


"İstanbul Pilav & TACOS & MAKARNA Marka" Konsepti

15.000 $ + KDV

İstanbul Pilav bayii olmak istiyor ve açacağınız şubenin dekorasyon masraflarını kendiniz yapmak istiyorsanız, marka konsepti ile bayimiz olabilir, dükkanınızı İstanbul Pilav'ın konseptine uygun olarak kendiniz dekore edebilirsiniz. ( Proje ve kontrol, İstanbul Pilav mimarları tafafından hazırlanacak ve takip edilecektir.)

Marka Başlangıç Paketi : 1.000 siparişlik özel logolu sarf malzeme (kase, bardak, broşür, kağıt poşet, araç kokusu, magnet, ıslak mendil, peçete, kaşık, çatal, tuz, karabiber, pipet, kürdan) ve iş yerinizin uygun bir yerine 40 cm. çapında ışıklı İstanbul Pilav tabelası takılır.


   

" İSTANBUL PİLAV & TACOS & MAKARNA " MASTER FRANCHISE

..:: Üç Marka ve Eşi Olmayan Lezzetler ::..

80.000 $ + KDV min.50 m2 dükkan ( İsim Hakkı ve Bayilik Bedeli Fiyata Dahildir )

AVM, meydan ana caddeler ve işlek sokaklar için uygundur.

Restaurant; Kadıköy Bahariye'deki "Konsept Restaurant"ımıza uygun olarak hazırlanacaktır.

Full dekorasyonlu ve satışa hazır teslim edilecektir. (50m2 üzeri m2 fiyatına 1.000 TL ilave edilecektir )

Teslim süresi ortalama 50 gündür.

www.istanbultacos.com.tr

www.istanbulmakarna.com


 

Yoğun talepten dolayı, bayilik görüşmeleri 4.Levent'deki merkezimizde karşılıklı görüşülerek yapılmaktadır.

50m2'den sonra dekorasyon bedeli + 1.000 TL / m2'den başlamaktadır.

Yukarıdaki bayilik bedelleri sadece Türkiye genelinde geçerlidir. Avrupa bayiliği için lütfen bilgi alınız.